0
K pokladně

Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta

75 ml
Běžná cena
149,90 Kč 1 998,67 Kč/l

Značka: Sensodyne

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh poskytuje úlevu od citlivosti a dlouhotrvající ochranu před citlivostí*, pomáhá chránit před zubním kazem. Dále zajišťuje denní opravu pro citlivé zuby a extra svěžest. Aktivní složka NovaMin vytváří ochrannou vrstvu přes citlivá místa zubů a chrání je před bolestí.

      

POUŽITÍ

Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte 2x, ne více než 3x denně. Pastu nepolykejte, vždy ji vyplivněte. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený.

O ZNAČCE

V České republice jsme nejprodávanější značka na citlivé zuby. Máme důvěru zubních lékařů, jsme nejdoporučovanější značka na citlivé zuby. Proč? Jednoduše proto, že náš sortiment zubních past Sensodyne se osvědčil při zmírňování bolesti citlivých zubů a při poskytování dlouhotrvající ochrany, pokud se zuby čistí dvakrát denně.

Vytváříme budoucnost, v níž je život každého bez bolesti citlivých zubů.


 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, HVĚZDOVA 1734/2C, PRAHA 4, 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Calcium Sodium Phosphosilicate (NOVAMIN), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Titanium Dioxide, Carbomer, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene. Obsahuje fluorid sodný 0,315% w/w (1450 ppm F).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1034336