0
K pokladně

Somat Gold Doypack tablety do myčky

70 ks
Běžná cena
419,90 Kč 6,00 Kč/ks

Značka: Somat

Země původu:
Německo
Popis produktu

Žádné dávkování, žádné předmáčení, žádná péče po umytí! S tabletami do myčky Somat zůstane vaše nádobí zářivě čisté po každém mycím cyklu. Rychle a účinně působící složení Somat Gold odstraní i ty nejodolnější nečistoty, jakými jsou mastnoty, připáleniny nebo zaschlé jídlo, ale také skvrny od čaje a kávy. Tablety ve voděrozpustné fólii se rychle rozpouští a působí okamžitě, dokonce i při nízkých teplotách na eco a krátké programy. 

O značce

V roce 1962 společnost Henkel uvedla na trh Somat, v Německu první čisticí prostředek vyvinutý speciálně pro myčku nádobí. Domácí spotřebiče tehdy nebyly příliš rozšířeny a myčka představovala nedostupný luxus.

Somat znovu prokázal svůj inovační potenciál v roce 1989 a stal se první značkou, která nabídla tablety do myčky. Nová forma se na trhu rychle stala standardem.

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Uchovejte mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5 -15 % polykarboxyláty, bělicí činidla na bázi kyslíku; < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty; parfémy (Limonene, Benzyl Alcohol), enzymy.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078723