0
K pokladně

Finish Ultimate Lemon kapsle 1x100ks

100 ks
Běžná cena
519,90 Kč 5,20 Kč/ks

Značka: Finish

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Finish Ultimate All in 1, pro pokročilou čistotu a diamantový lesk vždy a hned napoprvé. Kapsle s technologií Activelift účinně rokládá všechny druhy zbytků jídla, dokonce i odolné skvrny zaschlé 48 h, a to bez potřeby předmývat.

Kapsle chrání a pečují o skleněné nádobí a příbory a udržují jejich lesk s každým mytím. Náš ultimátní výkon s o 15 % nižší hmotností chemikálií v porovnání s tabletami Finish Power All in 1.

Obsahuje pečující látky, které pomáhají chránit vaše sklo před korozí a zakalením. Tento produkt nechrání před mechanickým poškozením ani neobnovuje již poškozené materiály.

Adresa dodavatele
RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o. Atrium Flora, vchod B, Vinohradská 151, 130 00 Praha 3, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu mimo dosah dětí.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělící činidla na bázi kyslíku, polykarboxyláty, fosfonáty. Dále obsahuje enzymy (subtillsin amylasa).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078585