0
K pokladně

Finish Quantum Ultimate Tablety do myčky nádobí

30 ks
Běžná cena
309,90 Kč 10,33 Kč/ks

Značka: Finish

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Finish Quantum Ultimate jsou gelové tablety do myčky nádobí, které jsou doporučovány předními výrobci myček. Účinně odstraňují nečistoty, skvrny (káva a čaj), usazeniny a zároveň se starají o lesk příborů a stříbrných kusů nádobí.

Kapsle také poskytují účinnou ochranu myčky nádobí, filtru a zabraňují tvorbě vodního kamene. Také odstraňují zbytky spáleného jídla a dodávají nádobí oslňující lesk bez šmouh. Finish Quantum Ultimate také pracují při nízkých teplotách.


O značce 

Značka Finish® je světovou jedničkou na trhu a může se chlubit řadou prvenství ve svém oboru.

V roce 1953 ji vytvořila společnost Economics Laboratory a v roce 1987 ji převzala společnost J.A. Benckiser, když od Eco-Lab Inc. koupila divizi spotřebních výrobků. Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt. Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®.

Můžeme se rovněž chlubit dlouhou řadou prvenství v oboru – od prvního biologického prášku v roce 1969 přes první dvouvrstvou tabletu v roce 1995 po zavedení v současné době slavné červené kuličky Powerball v roce 1999 a první lisované kapsle se systémem tří komor v 21. století.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před slunečním světlem
Název a adresa výrobce
RB(Hygiene Home)Czech Republic, VINOHRADSKÁ 2828/151, PRAHA, 130 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

alkoholy, C12-14 [1] ethoxylované propoxylované uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3),uhličitan sodný,(1-hydroxyethyliden)bisfosfonovákyselina, sodná sůl,SUBTILISIN

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060630