0
K pokladně

Somat All in 1 Extra Lemon & Lime tablety do myčky

85 dávek
Běžná cena
549,90 Kč 6,47 Kč/dávka

Značka: Somat

Země původu:
Srbsko
Popis produktu

Tablety do myčky Somat All in 1 Extra Lemon & Lime s vůní citronu a limetky neutralizující zápach pro zářivě čisté nádobí, a to i na krátké a eco programy s nízkou teplotou.

Somat tablety si poradí se zaschlými zbytky jídla a rozpustí skvrny od čaje i kávy i při použití ekologického programu s nízkou teplotou. Nádobí zůstane po každém mytí zářivé lesklé bez skvrn a zbytků vody.

Vlastnosti:

  • hloubkové čištění skvrn a usazených zbytků,
  • účinné i na krátké a eco programy s nízkou teplotou,
  • zářivý lesk beze skvrn a zbytků od vody,
  • vůně limetky a citronu neutralizující zápach,
  • ochrana proti korozi choulostivého nádobí,
  • péče o myčku nádobí.

Bezpečnostní upozornění:

Přípravek na mytí nádobí v myčce. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s., Průmyslová 1472/11 PSČ 10200 Praha 10, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, <5 % polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, parfémy (limonene).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1125093