0
K pokladně

Hellmann's Majonéza

500 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
104,90 Kč 209,80 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Majonéza Originál. Studená emulgovaná omáčka.  

S obsahem tuku 76 %.

O značce

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.
 

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 , Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 14 dní.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 268 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 268 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Řepkový olej (76 % hm.), voda, ocet kvasný lihový, cukr, pasterovaný VAJEČNÝ žloutek (3 % hm.), hořčice (voda, HOŘČIČNÁ semena, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, aromata, koření), jedlá sůl, aroma, antioxidant (kalcium-dinatrium EDTA), barvivo (karoteny).

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 2808 kJ
Energetická hodnota 671 kcal
Tuky 73 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.6 g
Sacharidy 2.9 g
Z toho cukry 2.9 g
Bílkoviny 0.6 g
Sůl 0.93 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077480