0
K pokladně

Hellmann's Majonéza

210 ml
Akční cena 31,90 Kč
od 3 ks
41,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
49,90 Kč 237,62 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Majonéza Hellmann's je té nejvyšší kvality, má bohatou, krémovou konzistenci a výbornou chuť.

Skvěle se hodí na přípravu salátů, pomazánek, nebo jako dip k pečenému masu, rybám a zelenině. Majonéza Hellmann´s je nejoblíbenější majonéza v Čechách a na Slovensku.

O ZNAČCE

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 14 dní.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Řepkový olej (76 % hm.), voda, ocet kvasný lihový, cukr, pasterovaný vaječný žloutek (3 % hm.), hořčice (voda, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, aromata, koření), jedlá sůl, aroma, antioxidant (kalcium-dinatrium EDTA), barvivo (karoteny).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2808 kJ
Energetická hodnota 671 kcal
Tuky 73 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.6 g
Sacharidy 2.9 g
Z toho cukry 2.9 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 0.6 g
Sůl 0.93 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1044736