0
K pokladně

Agricol Poličanka Majonéza

100 ml
Akční cena 8,90 Kč
od 5 ks
9,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
11,90 Kč 119,00 Kč/l

Značka: Agricol

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tato kvalitní majonéza nese označení značky kvality Klasa. Majonéza je základní surovina nejen ve výrobnách lahůdek jako součást salátů, pomazánek a pod.., ale také se jedná o známý a velmi oblibený výrobek českých kuchyní.

Tvrdí se, že majonéza vznikla ve Francii a mělo se jednat o produkt „z nouze“ a experiment. Majonéza zachutnala natolik, že se rozšířila do celého světa a je nyní nedílnou součástí mnoha pokrmů. Díky vzniku majonézy si můžeme také vychutnávat tatarskou omáčku. Majonéza je nedílnou součástí tatarské omáčky, za jejichž vznik také můžeme poděkovat francouzské kuchyni.

O VÝROBCI

Agricol je přední zpracovatel vajec a mléčných výrobků. Velkou pozornost věnuje důsledné kontrole od vstupních surovin po konečnou distribuci. Ze sýrů nabízí čedar typický svým oříškovým nádechem, vejce od Agricolu jsou plné minerálních látek, vitamínů a kvalitních bílkovin. Sídlo má ve východních Čechách - v Poličce.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0 °C do +15 °C. Po otevření skladujte při teplotě do +8 °C.
Název a adresa výrobce
A7B Bohemia a.s., Lužná 716/2, Vokovice, 160 00 Praha 6, Česká republika.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Řepkový olej, pitná voda, VAJEČNÝ žloutek 3 % hm., ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2800 kJ
Tuky 75 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5 g
Sacharidy 1 g
Z toho cukry 1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001801