0
K pokladně

Hellmann's Majonéza

820 g
Běžná cena
199,90 Kč 243,78 Kč/kg

Značka: Hellmann's

Země původu:
Portugalsko
Popis produktu

Majonéza Hellmann´s je vyrobena ze surovin nejvyšší kvality, má jemně nažloutlou barvu, krémovou konzistenci a lahodnou jemnou chuť, díky které povýší každé jídlo o něco výš. Je vhodná pro přípravu salátů, pomazánek či jako dresink ke všem druhům masa nebo zeleniny.


O výrobci:
V roce 1905 vyvinul Richard Hellmann v New Yorku svou první majonézu. V České republice vznikla první továrna na výrobky Hellmann´s v roce 1992. V současné době značka nabízí širokou škálu produktů, které dodávají jídlu skvělou chuť. Od letošního roku při výrobě používají pouze vejce od slepic z volných chovů a používají další udržitelně pěstované suroviny.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 14 dní.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

slunečnicový olej (55%), pitná voda, cukr, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, pasterovaný VAJEČNÝ žloutek (1,5%), modifikovaný kukuřičnýškrob, zahušťovadlo (xanthan), konzervant (sorban draselný), regulátor kyselosti (kyselina citronová), barvivo (karoteny), antioxidant(dvojsodnovápenatá sůl kyseliny diamintetraoctové). Vhodné pro vegetariány.

Alergeny

Vejce Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1046457