0
K pokladně

Hellmann's Majonéza Delikátní

405 ml
Běžná cena
104,90 Kč 259,01 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Majonéza Hellmann's Delikátní jemně krémová, stvořená pro nevšední chvíle, na kterých vám skutečně záleží.

Tato majonéza se vyznačuje skvělou krémovou konzistencí a nezaměnitelnou, jemně nasládlou delikátní chutí, přičemž si ale zachovává kořeněnou příchuť typickou pro značku Hellmann’s. 

O ZNAČCE

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 14 dní.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Řepkový olej (69 % hm.), voda, ocet kvasný lihový, pasterovaný vaječný žloutek (5 % hm.), cukr, hořčice (voda, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, aromata, koření), jedlá sůl, zahušťovadlo (xanthan), antioxidant (kalcium-dinatrium EDTA), aromata, barvivo (karoteny). Vhodná pro vegetariány.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2636 kJ
Energetická hodnota 630 kcal
Tuky 69 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.5 g
Sacharidy 3.5 g
Z toho cukry 3.5 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 0.9 g
Sůl 0.88 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1044735