0
K pokladně

Hellmann's Zálivka Francouzská

250 ml
Akční cena 47,90 Kč
od 3 ks
52,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
79,90 Kč 319,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Hellmann´s přináší novou a chutnou bylinkovou zálivku, které je je vhodná na přípravu čerstvých, svěžích a lehkých salátů.
Chuťově obohatí vaše saláty, které budede jíst s nebývalou chutí.
Bylinková zálivka je vyrobena z charakteristických bylinek jako jsou tymián a petrželka.

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. 
Vyrobeno v Rakousku. S použitím bylin z EU a mimo EU

O značce

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 4 týdnů
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, bylinný ocet (ocet kvasný lihový, byliny), cukr, zahušťovadlo (karagenan, xanthan), jedlá sůl, pasta z červené papriky (červená paprika, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, cukr), konzervant (sorban draselný), česnek sušený mletý, černý pepř, tymián 0,03 % hm., petrželová nať 0,03 % hm.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 208 kJ
Energetická hodnota 50 kcal
Tuky < 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny < 0.1 g
Sacharidy 11 g
Z toho cukry 11 g
Vláknina < 0.5 g
Bílkoviny < 0.5 g
Sůl 0.73 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071450