0
K pokladně

Hellmann's Omáčka Kebab

842 g
Běžná cena
229,90 Kč 273,04 Kč/kg

Značka: Hellmann's

Země původu:
Portugalsko
Popis produktu

Hellmann's Omáčka k masu Kebab skvěle doplní jakékoliv maso, zeleninu či falafel. Je to skvělý parťák pro grilování a to nejen díky praktickému balení.

O ZNAČCE

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o., VOCTÁŘOVA 2497/18, PRAHA 8, 180 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, slunečnicový olej, ocet kvasný lihový, cukr, extra panenský olivový olej (3,5 %), pasterované VAJEČNÉ žloutky, modifikovaný kukuřičný škrob, jedlá sůl, česnek (1 %), JOGURTOVÝ prášek, regulátor kyselosti (kyselina citronová), zahušťovadlo (xanthan), konzervant (sorbandraselný), římský kmín, petržel, koncentrovaná citronová šťáva, JOGURTOVÉ aroma, antioxidant (kalcium-dinatrium EDTA). Určeno k přímé spotřebě. Vyrobeno s extra panenským olivovým olejem a česnekem. Vhodné pro vegetariány.

Alergeny

Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054332