0
K pokladně

Hellmann's Dresink Caesar

250 ml
Akční cena 49,90 Kč
od 3 ks
52,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
79,90 Kč 319,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Hellmann´s přináší nové a chutné salátové dresinky, které je možné použít i jako dip k oblíbeným jídlům jako jsou masové stejky, wrapy.
Chuťově obohatí vaše oblíbené jídlo a uděljí z něj nezapomenutelný zážitek, který oceníte vy, vaši blízcí i vaši kamarádi.
Dresinky jsou vyrobené z charakteristických ingrediencí jako jsou italský sýr a česnek.
Nově jsou k dispozici v prémiovějším balení ve skle.
Vyrobeno v Rakousku. S použitím oleje z EU a mimo EU.

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 4 týdnů
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, řepkový olej 20 % hm., jablečný ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, italský tvrdý SÝR 2 % hm. (MLÉKO, jedlá sůl, syřidlo), pasterizovaný VAJEČNÝ žloutek, česnek 1,7 % hm., jedlá sůl, uzený česnek mletý 0,6 % hm., cukr, citronová šťáva koncentrovaná, konzervant (sorban draselný), stabilizátor (guma guar), černý pepř.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 896 kJ
Energetická hodnota 214 kcal
Tuky 21 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.7 g
Sacharidy 4.4 g
Z toho cukry 1.1 g
Vláknina < 0.5 g
Bílkoviny < 0.5 g
Sůl 1.2 g

Alergeny

Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071451