0
K pokladně

Hellmann's Dresink Medovohořčicový

250 ml
Běžná cena
74,90 Kč 299,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Hellmann´s přináší nové a chutné salátové dresinky, které je možné použít i jako dip k oblíbeným jídlům jako jsou masové stejky, wrapy.
Chuťově obohatí vaše oblíbené jídlo a uděljí z něj nezapomenutelný zážitek, který oceníte vy, vaši blízcí i vaši kamarádi.
Dresinky jsou vyrobené z charakteristických ingrediencí jako jsou med a hořčice.

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. 

O značce

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 4 týdnů
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 305 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 305 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, řepkový olej 13 % hm., ocet kvasný lihový, hrubozrnná hořčice 10 % hm. (voda, HOŘČIČNÁ semena, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, karamelizovaný sirup, přírodní aroma koření), med 8 % hm., pasterizovaný VAJEČNÝ žloutek, modifikovaný kukuřičný škrob, přírodní HOŘČICOVÉ aroma, jedlá sůl, stabilizátor (xanthan), karamelizovaný cukrový sirup, kurkuma, konzervant (sorban draselný), potravina s barvícími účinky (citron, světlice barvířská), petrželová nať, regulátor kyselosti (kyselina citronová).

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 698 kJ
Energetická hodnota 167 kcal
Tuky 14 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 9 g
Z toho cukry 6.9 g
Vláknina < 0.5 g
Bílkoviny < 0.5 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071449