0
K pokladně

Hellmann's Dresink Francouzský

250 ml
Akční cena 49,90 Kč
od 3 ks
52,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
79,90 Kč 319,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Hellmann´s přináší nové a chutné salátové dresinky, které je možné použít i jako dip k oblíbeným jídlům jako jsou masové stejky, wrapy.
Chuťově obohatí vaše oblíbené jídlo a uděljí z něj nezapomenutelný zážitek, který oceníte vy, vaši blízcí i vaši kamarádi.
Dresinky jsou vyrobené z charakteristických ingrediencí jako jsou rajčata a kousky paprik.
Nově jsou k dispozici v prémiovějším balení ve skle.
Vyrobeno v Rakousku. S použitím oleje z EU a mimo EU.

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo.

Vyrobeno v Rakousku. S použitím oleje z EU a mimo EU. 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 4 týdnů
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, řepkový olej 20 % hm., ocet kvasný lihový, cukr, pasta z červené papriky 4,4 % hm. (červená paprika 3,7 % hm., ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl), rajčatový protlak 3 % hm., modifikovaný kukuřičný škrob, pasterizovaný VAJEČNÝ žloutek, HOŘČICE (voda, HOŘČIČNÁ semena, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, karamelový sirup, koření), jedlá sůl, cibule mletá, koření (obsahuje HOŘČICI), česnek mletý, pažitka, stabilizátor (xanthan), konzervant (sorban draselný), potravina s barvícími účinky (černý rybíz, ředkev, mrkev, citron, světlice barvířská), kajenský pepř.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 957 kJ
Energetická hodnota 229 kcal
Tuky 21 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.4 g
Sacharidy 9.6 g
Z toho cukry 6.9 g
Vláknina 0.8 g
Bílkoviny < 0.5 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071452