0
K pokladně

Elmex Sensitive Professional Whitening Zubní pasta

75 ml
Běžná cena
179,90 Kč 2 398,67 Kč/l

Značka: Elmex

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Speciálně vyvinutá zubní pasta s technologií PRO-ARGIN pro úlevu od bolesti a citlivosti zubů. Díky unikátnímu složení navíc pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů. 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Zubní pasta elmex® Sensitive Professional Gentle Whitening je zdravotnický prostředek používaný k ošetření dutiny ústní. Před použitím se seznamte s pokyny k použití prostředku.

Zubní pasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL Gentle White uzavírá malé kanálky vedoucí k zubnímu nervu a tím okamžitě* a dlouhodobě zabraňuje vzniku bolesti citlivých zubů. Při pravidelné aplikaci se vytvoří dlouhotrvající ochranná vrstva, která chrání před citlivostí zubů. Speciální čisticí složení jemně a účinně odstraňuje zabarvení, a tím pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů. 

*Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně.

Co způsobuje citlivost zubů? Ustupující dásně a poškozená zubní sklovina mohou způsobit obnažení tisíců mikroskopických kanálků v krčku zubu, které vedou k zubnímu nervu. Pokud se vaše zuby dostanou do kontaktu s něčím horkým, studeným nebo sladkým, tyto vjemy se prostřednictvím těchto kanálků přenesou přímo do zubního nervu, což způsobuje bolest. Obnažené zubní krčky mohou být také náchylné k zabarvení. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Sensitive Professional Gentle Whitening spolu se zubním kartáčkem elmex® Sensitive a nakonec ústní vodu elmex® Sensitive Professional.

Zubní pasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL Gentle Whitening a ústní voda elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL jsou zdravotnické prostředky používané k ošetření dutiny ústní. Před použitím se seznamte s pokyny k použití prostředku.

Benefity elmex® Sensitive Professional zubní pasty:

  • Pro úlevu od bolesti citlivých zubů s PRO-ARGIN technologií
  • Aktivní složka: Arginin 8 %
  • Udržuje přirozenou bělost zubů
  • S pečlivě vybranými složkami

Použití

Pro dlouhotrvající úlevu od bolesti naneste na měkký zubní kartáček a čistěte si zuby dvakrát denně. *Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně. 
Po použití tubu uzavřete, aby se zachovala kvalita výrobku.


O značce 

Elmex je značka zubních past, které byly vyvinuty speciálně pro ochranu citlivých zubů, dásní a obnažených zubních krčků. Obsahují vysoce účinný aminfluorid, který tvoří ochrannou vrstvu a může tak odrazit bolestivé podněty. Tento účinek je podporován speciálním brusným materiálem. Aminfluorid chrání i před zubním kazem. Pasty Elmex se vyznačují jemnou abrazivní schopnosti, aby nedošlo k obrušování měkkého zubního krčku.

Skladovací podmínky
Chraňte před světlem a teplem.
Název a adresa výrobce
Colgate - Palmolive, Rohanské nábř. 678/23, 186 00 Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Calcium carbonate,Aqua,Sorbitol,Bicarbonate,Sodium lauryl sulfate,Sodium monofluorophosphate (1450 ppm F⁻),Aroma,Cellulose gum,Sodium bicarbonate,Tetrasodium pyrophosphate,Titanium dioxide,Benzyl alcohol,Sodium saccharin,Xanthan gum,Limonene,Obsahuje: fluorofosforečnan sodný (1450 ppm F⁻),Účinná složka: Arginine 8%.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006370