0
K pokladně

EAT ME Papája Formosa

1 kg
Běžná cena
239,90 Kč 239,90 Kč/kg

Značka: EAT ME

Země původu:
Brazílie
Popis produktu

Papája obecná je teplomilná rostlina z čeledě papájovitých, vyznačující se velkými jedlými plody. Je to jediný druh rodu papája.
Zralá papája je ideální do smoothie nebo jen tak. Zelená je základem thajského salátu z papáji. Semena se pro svou palčivou chuť používají jako náhražky pepře.

TIP NA RECEPT: SMOOTHIE Z PAPÁJI, JAHOD A BANÁNŮ

Budete potřebovat:
1 papája
250 g jahod
1 banán
1 litr polotučného jogurtu

Postup přípravy: 
Papáju podélně rozpůlíme. Lžící vydlabejte semínka. Vyjměte pecku a vydlabejte dužinu ze slupky. V případě potřeby nakrájejte dužinu na kousky. Vložte je do mixéru nebo do vysoké mísy. Odstraňte lístky z jahod a přidejte je k banánu a jogurtu. Rozmixujte na smoothie a rozdělte do čtyř sklenic.

O ZNAČCE

Exotické ovoce a zeleninu s označením EAT ME řadíme mezi velice chutné potraviny. Zachováváme co nejzodpovědnější přístup k pěstování, balení a přepravu našeho sortimentu. To je důvod, proč Nature’s Pride - dodavatel EAT ME – se snaží, abyste si mohli tuto zeleninu a ovoce dopřát zodpovědně.

Náš přístup řadíme do tří témat:
Zlepšování živobytí
Snižování plýtváním potravinami
Snižování dopadu na životní prostředí

  

 

Skladovací podmínky
Zralé plody uchovávejte v chladničce a spotřebujte co nejdříve.
Název a adresa výrobce
VALENCIA TRADING OFFICE S.L., CALLE CAMPEZO 7, MADRID, 28022, Španělsko

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1031363