0
K pokladně

Banán, 1 ks

cca 150 g
Běžná cena
6,73 Kč 44,90 Kč/kg
Země původu:
Ekvádor
Popis produktu

Banány.

O PRODUKTU

Banán je podlouhlé ovoce, plod banánovníku, které roste v trsech. Konzumuje se dužina, která je chráněná slupkou. Slupka má výraznou žlutou barvu a hnědé skvrnky objevující se na slupce jsou známka stárnutí, případně může být i známkou špatného zacházení, neboť jsou velmi citlivé na chlad a dotyk. Dužina je pevná, měkká, světle žlutá. Má lahodnou, mírně nasládlou chuť a vůni.

Konzumují se převážně syrové, ale jsou ideální na zpracování do těsta, dezertů, salátů nebo jako součást známého "krtkova dortu". Banány vám poskytnou mnoho energie. Jsou ideální například k snídani v müsli s jogurtem nebo jako svačinka po sportovním výkonu.

Když se vám stane, že banány nestihnete zužitkovat včas a začnou mít hnědé tečky, nezoufejte. Právě takové banány se totiž nejvíc hodí na BANÁNOVÉ LÍVANCE S OŘÍŠKY podle P&G Foodies.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +13°C do +16°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Banán.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007654