0
K pokladně

Marakuja - Passion fruit, 1 ks

cca 50 g
Běžná cena
9,50 Kč 189,90 Kč/kg
Země původu:
Kolumbie
Popis produktu

Marakuja - Passion fruit 

O PRODUKTU

Plody jsou kulatého tvaru s tenkou kožovitou slupkou, oranžové, purpurově červené až fialové barvy. Na zralém plodu je slupka velmi často svraštělá a plod je při mírném zmáčknutí měkký. Uvnitř jsou v měkké vakovité výstelce s četnými semeny obklopené rosolovitou oranžovo-zelenavou dužinou. Dužnina je šťavnatá, osvěžující, nakyslé chuti s typickým aroma. Chuť se může podobat černému rybízu, velmi výrazná, příjemně navinulá až velmi kyselá, s exotickým aroma.

Plody se konzumují samotné tak, že se vyjídají lžičkou. V kuchyni jej však uplatníte i při dochucování salátů, nápojů či pohárů. Dužninu lze přidat i do jogurtu, zmrzliny, ovocné šťávy nebo z ní připravit polevu na dort a zákusy. Výborně se bude hodit na tvarohové dorty.

Skladovací podmínky
Skladování při teplotě od +1°C do +8°C. Po rozbalení skladujte v lednici a spotřebujte do tří dnů.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Passion fruit.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000959