0
K pokladně

Ambrosi Parmigiano Reggiano 24-měsíční sýr

200 g
Běžná cena
129,90 Kč 649,50 Kč/kg

Značka: Ambrosi

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Král všech sýrů parmezán Parmigiano Reggiano, italský tvrdý sýr žluté barvy s nasládlou hutnější chutí a vůní zrající více jak 24 měsíců, se ve vaší kuchyni stane nepostradatelným pomocníkem.


Zajímavost o produktu:
Víte, že sýr Parmigiano Reggiano je chráněný zákonem, který též zaručuje, že se parmezán bude vyrábět podle tradičních postupů, které sahají až do 15. století?


O výrobci:
Společnost Ambrosi S.p.A. byla založena v roce 1942 Ottorinem Ambrosi a zaměřovala se na výrobu másla a distribuci sýra. Dnes patří mezi přední italské firmy a pyšní se všemi nezbytnými certifikacemi.


Tip:
Parmezán rozlámaný na kousky se skvěle hodí k ovocnému vínu, jakým je kupříkladu Modrý Portugal anebo také ke svěžímu bílému vínu jako je např. Veltlínské zelené.

Skladovací podmínky
Uchovávejte při teplotě 6 ° C.
Název a adresa výrobce
AMBROSI S.P.A., VIA DEI PONTICELLI 1, CASTENEDOLO (BS), 25014
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

MLÉKO, sůl, syřidlo

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1612 kJ
Energetická hodnota 388 kcal
Tuky 28.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 20.9 g
Bílkoviny 33 g
Sůl 1.6 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1025744