0
K pokladně

Ambrosi Parmigiano Reggiano strouhaný

100 g
Akční cena 48,90 Kč
od 4 ks
52,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
64,90 Kč 649,00 Kč/kg

Značka: Ambrosi

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Ambrosi Parmigiano-Reggiano, král všech sýrů parmezán, pochází z Itálie a je znám svou krásně nasládlou chutí a vůní, která se s pokračujícím zráním stává stále výraznější. Jde o tvrdý sýr, k jehož výrobě se používá kravské mléko. Kvalita mléka používaného k výrobě originálního parmezánu je přísně střežena. Využívá se pouze čerstvé mléko od krav pasoucích se na určených pastvinách, protože složení jejich stravy zásadně ovlivňuje chuť.


Zajímavost o produktu:
Víte, že Giovanni Boccaccio o parmezánu píše i ve svém známém Dekameronu? Obě česká pojmenování, parmazán i parmezán, jsou správná.


O výrobci:
Společnost Ambrosi je lídrem na trhu s italskými sýry prémiové kvality v Itálii i v zahraničí a to díky vysoké kvalitě svých produktů, špičkové technologii a certifikacím v kombinaci s nejmodernějším logistickým systémem. Ambrosi, italská kvalita a tradice od roku 1942.


Tip:
Je ideálním doplňkem strouhaný na těstoviny nebo na hoblinky prakticky na jakékoliv jídlo.

Skladovací podmínky
Uchovávejte při teplotě 2/8 ° C.
Název a adresa výrobce
AMBROSI S.P.A., VIA DEI PONTICELLI 1, CASTENEDOLO (BS), 25014
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

MLÉKO, sůl, syřidlo

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1671 kJ
Energetická hodnota 402 kcal
Tuky 30 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 20 g
Bílkoviny 32 g
Sůl 1.6 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1026931