Do vlažného mléka přidáme cukr, rozdrobíme droždí a necháme vzejít kvásek. Mouku nasypeme do mísy, přidáme kvásek, změklé máslo, vejce, sůl a vypracujeme vláčné těsto, které necháme v teple kynout 1,5 hodiny.
2. Kmín nesmí chybět
Troubu předehřejeme na 190 °C. Vykynuté těsto na vále zpracujeme a upleteme z něj 10 housek ze tří pramenů. Housky přendáme na plech vyložený pečícím papírem, necháme je ještě 10 minut kynout, potom je potřeme rozšlehaným vejcem a posypeme solí, nebo kmínem.