0
K pokladně

Rex 3+1 Orchid Color kapsle na praní

52 ks
Běžná cena
429,90 Kč 8,27 Kč/ks

Značka: Rex

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Prací kapsle Rex 3+1 Power Caps Aromatherapy Orchid na barevné prádlo odstraňují mastnoty, oleje a enzymaticky citlivé skvrny.

Kapsle na praní Rex Power Caps odstraní i ty nejodolnější skvrny a zápachy, a zároveň jsou šetrné k vláknům vašeho oblečení. 

Gelové kapsle odstraňují skvrny, poskytují dlouhotrvající svěžest a udržují vaše prádlo zářivě čisté. Předdávkované kapsle jsou vhodné pro všechny prací programy a zajištují hygienickou čistotu oblečení i při nízkých teplotách. Navíc obsahují přírodní květinové esence, a tak slibují dlouhotrvající zážitek z vůně.

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte na suchém chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

15-30% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky,5-15% mýdlo,<5% fosfonáty,Enzymy,Parfémy (alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, coumarin)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078954