0
K pokladně

Ariel Gelové kapsle Color

72 ks
Doporučená cena
999,90 Kč
729,90 Kč 10,14 Kč/ks

Značka: Ariel

Země původu:
Rumunsko
Popis produktu

Ariel, doporučovaný značkami Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, představuje Tekutý prací prostředek v kapslích Ariel All-in-1 PODS Color Clean & Fresh přináší vynikající účinnost při odstraňování skvrn i při nižších teplotách praní. 

Jsou speciálně navrženy pro praní při nižších teplotách s unikátní technologií COOL CLEAN. Po kontaktu s vodou se obal kapslí 100% rozpustí a uvolní účinné látky, které odstraňují skvrny. Prostředek Ariel vypere důkladně All-in-1 PODSaColor Clean & Fresh účinně. Kromě toho se kapsle na praní Ariel PODS+ dodávají ve 100% recyklovatelném obalu (PL)((HU)(CZ)(SK)(SI)(EE)(LT)(LV)). 

Varování

Tento výrobek může být škodlivý a způsobit vážná zranění. Kapsle na praní Ariel All-in-1 PODS s tekutým pracím prostředkem vždy uchovávejte mimo dosah dětí. Další informace najdete na keepcapsfromkids.eu.
 

O značce

Ariel patří mezi nejznámější značky vyrábějící prací prášky, prací gely a gelové kapsle. Zaměřuje se na ochranu životního prostředí, proto mezi své produkty zařadila i prací prášek bez obsahu fosfátů, zmenšila balení při zachování stejné síly a neustále se snaží o inovaci celého pracího procesu.


 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
Solvent ČR s.r.o., Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte na suchém chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

>30% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, 5-15% Mýdlo, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Enzymy, Optické Zjasňovače, Parfémy, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Eugenol

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1075026