0
K pokladně

Prima Mrož Mango Smoothie

65 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
29,90 Kč 460,00 Kč/l

Značka: Prima

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Mrož Mango Smoothie

Atraktivní zmrzlina s celými kousky ovoce a unikátní plastickou texturou. Bez polevy.

O Výrobci

Protože jsme ryze česká značka, záleží nám na chuti českých spotřebitelů a zůstáváme věrni tradicím. Naše zmrzliny vyrábíme z kvalitních surovin jako jsou tvaroh, smetana, jogurt a čerstvé ovoce. Na výběr a zpracování ingrediencí pečlivě dbáme a při výrobě nepoužíváme žádné rostlinné tuky, vodu ani aromata či barviva. Metodě, kterou při výrobě používáme, se říká litá a její výhodou je mimo jiné to, že se do zmrzliny dostane více surovin a chuť výrobků je tak mnohem plnější než u ostatních zmrzlin. Spolu s láskou, se kterou naše zmrzliny vyrábíme vzniká neobyčejná kombinace chuťových zážitků.

Přestože v naší nabídce naleznete mnoho stálic, které máte rádi již mnoho let, každoročně rozšiřujeme nabídku a snažíme se vás překvapit ještě chutnějšími novinkami.

Adresa dodavatele
Bidfood Czech Republic s.r.o., Mikovice, Kralupy nad Vltavou
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 350 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 350 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jablečná šťáva z koncentrátu 33 %, voda, proslazené kousky manga 13,5 % (mango 70 %, cukr, glukózo-fruktózový sirup, zahušťovadlo: kerubin, regulátor kyselosti: kyselina citronová), cukr, glukózový sirup, rostlinná vláknina z čekanky, mangová šťáva z koncentrátu 3,5 %, papájové pyré z koncentrátu 2,5 %, citronová šťáva z koncentrátu, zahušťovadla: pektiny, karubin, mrkvové pyré (mrkev 99 %, koncentrovaná citronová šťáva), mrkvový extrakt, kyselina: kyselina citronová, extrakt ze světlice barvířské, tapiokový škrob, přírodní aroma, extrakt z černého bezu. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 479 kJ
Energetická hodnota 113 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 26 g
Z toho cukry 21 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.02 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077181