0
K pokladně

Míša Tvarohový

55 ml
Běžná cena
26,90 Kč 489,09 Kč/l

Značka: Míša

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Míša tvarohový je nejstarší z klanu a hlava rodiny.

Tvaroh, jak ho máte nejraději, v křupavém kakaovém županu.

O značce

Značka Míša začala psát svou historii v roce 1962, kdy se vyrobil první nanuk Míša na dřívku. Jeho základ tvořil tvaroh a byl politý v kakaové polevě. Míša tvarohový se v nezměněné podobě zachoval až do dneška a je nejprodávanějším nanuky v České republice.

Jsem MÍŠA.

Nanuk, který si hraje. Parťák všech dětí, i těch dospělých…

Jen v dětství je člověk doopravdy sám sebou. Raduje se, když může běhat venku, hrát na schovku, na babu, skákat panáka nebo létat po hřišti jako raketa. Dětství je svoboda. A já ji zažívám s další a další generací.

Dospělí zůstávají uvnitř dětmi. Jenom na to, přes dospělé povinnosti, někdy zapomenou. Opravdová dobrodružství se nemění. Stavění bunkrů, bojovky, házení kamenů do vody, hledání pokladů…Pamatujete si tu RADOST? Jsem tu, abych ji ve vás zase probudil. Pojďme se cítit jako malí. Když zavřete oči, jaké to bylo? Co máte chuť udělat jako první?

Rád u toho budu s vámi.

 

                                   

 

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě: -18 °C a nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Tvaroh (53%), kakaová poleva (18%) [kokosový olej, cukr, kakao se sníženým obsahem tuku (14%), sušená syrovátka, emulgátor (sójový lecitin), aroma], cukr, smetana, sušené odtučněné mléko, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátory (alginan sodný, karagenan, karubin, guma guar).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1100 kJ
Energetická hodnota 262 kcal
Tuky 16 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 12 g
Sacharidy 24 g
Z toho cukry 21 g
Bílkoviny 7 g
Sůl 0.03 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003915