0
K pokladně

Míša Meruňka s tvarohem

55 ml
Akční cena 13,90 Kč
od 6 ks
22,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
23,90 Kč 434,55 Kč/l

Značka: Míša

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Meruňka je jednou z nejtradičnějších a nejoblíbenějších českých příchutí – proto si o ni řekli i fanoušci zmrzliny Míša. Ochutnejte novinku Míša Meruňka s jádrem z českého míšovského tvarohu, obaleným ve svěží meruňkové ovocné dřeni a s kakaovou polevou na povrchu. 

O značce

Značka Míša začala psát svou historii v roce 1962, kdy se vyrobil první nanuk Míša na dřívku. Jeho základ tvořil tvaroh a byl politý v kakaové polevě. Míša tvarohový se v nezměněné podobě zachoval až do dneška a je nejprodávanějším nanuky v České republice.

Jsem MÍŠA.

Nanuk, který si hraje. Parťák všech dětí, i těch dospělých…

Jen v dětství je člověk doopravdy sám sebou. Raduje se, když může běhat venku, hrát na schovku, na babu, skákat panáka nebo létat po hřišti jako raketa. Dětství je svoboda. A já ji zažívám s další a další generací.

Dospělí zůstávají uvnitř dětmi. Jenom na to, přes dospělé povinnosti, někdy zapomenou. Opravdová dobrodružství se nemění. Stavění bunkrů, bojovky, házení kamenů do vody, hledání pokladů…Pamatujete si tu RADOST? Jsem tu, abych ji ve vás zase probudil. Pojďme se cítit jako malí. Když zavřete oči, jaké to bylo? Co máte chuť udělat jako první?

Rád u toho budu s vámi.

 

                                   

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

voda, TVAROH (22%), cukr, kakaová poleva (15%) [kokosový olej, cukr, kakao se sníženým obsahem tuku (14%), sušená SYROVÁTKA, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), aroma], meruňková dřeň (10%), SMETANA, sušené odtučněné MLÉKO, glukózový sirup, stabilizátory (karubin, guma guar), regulátor kyselosti (kyselina citronová), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), barvivo (karoteny), aroma. Může obsahovat ořechy. Bez lepku. Tvaroh z ČR

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 861 kJ
Energetická hodnota 206 kcal
Tuky 11 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 9.5 g
Sacharidy 23 g
Z toho cukry 22 g
Bílkoviny 3.6 g
Sůl 0.05 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020034