0
K pokladně

Tipafrost Pastelky mix multipack, 15x32ml

480 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
99,90 Kč 208,13 Kč/l

Značka: Tipafrost

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Rodinné balení vodových nanuků s příchutěmi jahoda, lesní ovoce a pomeranč.

Balení obsahuje 15 kusů.

O výrobci

TIPAFROST, a.s. je jedním z největších výrobců zmrzliny v České republice.

Svoji činnost zahájila již v roce 1992, kdy si zakladatelé společnosti TIPAFROST, a.s. řekli, že výroba lahodného osvěžení v podobě zmrzliny, která je vhodná pro celoroční konzumaci, je ta pravá podnikatelská aktivita, které se chtějí věnovat. Od té doby, a tehdejšího prvního výrobku nanuku na dřívku, závod prodělal mnoho změn, jak stavebních, tak především technických a technologických, které z něj dnes činí jednoho z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice.

Samozřejmostí je trvalý důraz na kvalitu a bezpečnost potravin, který prokazujeme každoročním výborným výsledkem při potravinářských auditech, především mezinárodně uznávaném auditu IFS ( International Food Safety).

Mise firmy je přizpůsobování se potřebám zákazníka a nalezení optimálního řešení pro jejich uspokojení. Proto vyrábí, kromě výrobků pod vlastní značkou TIPAFROST - Zmrzlina z Vysočiny, také spoustu privátních značek přesně podle jejich požadavků, potřeb a specifikací.

Od roku 2019 se TIPAFROST, a.s. přidala k programu UTZ Certified a podílí se tak na celosvětovém zastřešování a dodržování udržitelného způsobu pěstování kávy, kakaa a čaje.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.
Název a adresa výrobce
TIPAFROST, A.S., ŽĎÁRSKÉHO 188, KOŽICHOVICE, 674 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Lesní ovoce: voda, cukr, glukózový sirup, dextróza, regulátor kyselosti, E330 - kyselina citronová, koncentrovaná šťáva z červené řepy, stabilizátory, E412 - guma guar, E401 - alginát sodný, E407 – karagenan, aroma lesního ovoce

Jahoda: voda, cukr, glukózový sirup, dextróza, regulátor kyselosti, E330 - kyselina citronová, stabilizátory, E412 - guma guar, E401 - alginát sodný, E407 – karagenan, jahodové aroma, koncentrovaná šťáva z plodů černého bezu, koncentrovaná šťáva z červené řepy

Pomeranč: voda, cukr, glukózový sirup, dextróza, regulátor kyselosti, E330 - kyselina citronová, stabilizátory, E412 - guma guar, E401 - alginát sodný, E407 – karagenan, barvivo, E160a – karoteny, pomerančové aroma

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 417 kJ
Energetická hodnota 100 kcal
Sacharidy 24 g
Z toho cukry 20 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1027890