0
K pokladně

Olma Zlatá Haná k namazání rostlinný tuk (73%)

250 g
Akční cena 38,90 Kč
od 3 ks
39,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
48,90 Kč 195,60 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Zlatá Haná k namazání rostlinný tuk.

Klasické čisté chuti oblíbeného výrobku bylo dosaženo osvědčenou výrobou stloukáním směsi mléka a rostlinného tuku.  Výrobek je tvořen směsí rostlinných olejů a díky tomu se Zlatá Haná k namazání velmi dobře roztírá. Rostlinný tuk je tvořen směsí palmového, řepkového, kokosového a bambuckého oleje, který je namíchán tak, aby v ústech co nejvíce připomínal tuk mléčný. Není ztužován. Palmový olej pochází od výrobce, který je zakládajícím členem organizace FEDIOL, zasazující se o udržitelné pěstování palmy olejné a bránící kácení pralesů. Hodí se do studené i teplé kuchyně. 

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

 

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +2 do +10°C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
OLMA a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc, Holice,
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Palmový, řepkový, kokosový a bambucký olej, odtučněné mléko, mléčný zákys, sůl, emulgátor E471, barvivo beta-karoten,vitamíny A,D.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2762 kJ
Energetická hodnota 659 kcal
Tuky 74 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 30 g
Sacharidy 0.8 g
Z toho cukry 0.8 g
Bílkoviny 0.6 g
Sůl 0.3 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007186