0
K pokladně

Stella Originál margarín

250 g
Běžná cena
39,90 Kč 159,60 Kč/kg

Značka: Stella

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Stella Originál margarín je vyroben z kvalitních rostlinných olejů a jeho výjimečné vlastnosti oceníte zvláště při pečení. Nová receptura umožňuje snadné zpracování a to vám šetří čas. A výsledek vás nepochybně uspokojí. To, co upečete bude jemné, vláčné a voňavé. Radost se zakousnout.


O výrobci:
Orkla Food Ingredients Česko je součástí norského koncernu Orkla ASA. Tato společnost zaujímá na českém trhu přední pozici v prodeji margarínů, tuků, suchých plodů a dalších komodit. Nejznámější spotřebitelské značky patřící do jejího portfolia jsou tuky na pečení řady Stella, Ceres Soft, stolní margarín Alfa či tradiční značky tuků na smažení Omega a Iva.

Skladovací podmínky
od +4°C do + 15°C
Název a adresa výrobce
Orkla Food Ingredients Česko s.r.o., NA STARÉ SILNICI 185, KNĚŽEVES, 252 68
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rostlinné oleje ( řepkový, palmový(MB) v různém poměru), rostlinný tuk (palmový (MB)), pitná voda, emulgátory (sluněčnicový lecitin, mono - a diglyceriny mastných kyselin (MB)), sušená syrovátka, jedlá sůl, konzervant (sorban draselný), regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní máslová aroma, barvivo (beta - karoten), vitamíny (A, D3)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2960 kJ
Energetická hodnota 720 kcal
Tuky 80 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 28 g
Sacharidy 0.2 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 0.1 g
Sůl 0.3 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1026078