0
K pokladně

Iva Ztužený tuk

200 g
Běžná cena
38,90 Kč 194,50 Kč/kg

Značka: Iva

Země původu:
Lucembursko
Popis produktu

Iva ztužený tuk je rostlinný tuk používaný především při pečení. Díky jeho chuti vykouzlíte skvělé buchty a moučníky, na kterých si pochutná celá rodina. Konzistence je máslová a jemná, barva sytě žlutá. Vhodný je ale i na smažení či fritování, je tepelně stabilní a neobsahuje žádnou vodu.


O výrobci:
Společnost KaKa CZ s.r.o. patří k nejvýznamnějším dodavatelům margarínů a ztužených tuků pro pekaře a cukráře, ale také pro domácnosti na českém trhu. Zákazníkům nabízí své výrobky pod značkami, Favorit, Alfa, Stella extra, Diana, Bianka, Omega, Ceres soft a Vive BIO. Je součástí norského koncernu Orkla ASA, respektive její divize Orkla Food Ingredients. Díky úzké spolupráce se špičkovými výrobními závody po celém světě spolehlivě dodává tuky, margaríny, mléčné a vaječné výrobky a další suroviny.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +2°C do +20°C. Chraňte před přímým slunečním světlem.
Název a adresa výrobce
Orkla Food Ingredients Česko s.r.o., NA STARÉ SILNICI 185, KNĚŽEVES, 252 68
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rostlinný olej (palmový) MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 3700 kJ
Energetická hodnota 900 kcal
Tuky 100 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 51 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1027465