0
K pokladně

Omega rostlinný tuk na polevy

250 g
Běžná cena
44,90 Kč 179,60 Kč/kg

Značka: Omega

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Představte si dort s pořádnou porcí čokoládové polevy, která pomalu stéká po stěnách a přímo si říká o to, abychom ji ochutnali. A pomyslnou třešničkou na tomto dortu je Omega, 100% jedlý rostlinný tuk, který se používá k ředění čokolád a polev v cukrářském segmentu. Je to pomocník pro Vaše cukrářské mistrovství, vánoční pečení a úchvatné narozeninové cukrovinky.


O výrobci:
Společnost KåKå CZ s.r.o. byla založena roku 1927 ve Švédsku. Dnes je KåKå předním švédským dodavatelem pekařských surovin a doplňků pro pekárny, cukrárny a pekařský průmysl. Společnost je od roku 1999 součástí norského koncernu Orkla, respektive její divize Orkla Food Ingredients. Změna obchodního názvu je součástí rozsáhlých personálních a strategických změn. Významný podíl na českém trhu zaujímá zejména v oblasti prodeje margarínů, tuků, suchých plodů, posypů a dalších komodit.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +2°C do + 20 °C.Chraňte před přímým slunečním světlem.
Název a adresa výrobce
Orkla Food Ingredients Česko s.r.o., NA STARÉ SILNICI 185, KNĚŽEVES, 252 68
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

palmové rostlinné tuky MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 3700 kJ
Energetická hodnota 900 kcal
Tuky 100 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 41 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022750