Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Travel-gum 20 mg 10 žvýkaček

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
146,00 Kč 146,00 Kč/ks

Značka: Travel-gum

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek Travel-Gum 20 mg je lék proti nevolnosti a zvracení. Používá se k léčbě kinetóz (nevolnost a zvracení při cestování silničními dopravními prostředky, vlakem, letadlem nebo lodí) u dospělých a mladistvých od 15 let.

Dávkování

Travel-gum žvýkačky se žvýkají 15–30 minut před plánovanou cestou a to 10 minut. Po 10 minutách se vyplivne. Další žvýkačku je možné užít nejdříve po 6 hodinách. Její účinek trvá 1-3 hodiny. Maximální počet je 6-7 žvýkaček denně. Jestliže se do doby 1 hodiny příznaky onemocnění nezlepší nebo se naopak zhoršují, či se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání přípravku s
lékařem.

Upozornění

Přípravek může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a rychlé rozhodování (např. řízení motorových vozidel, obsluha strojů, práce ve výškách apod.). Řidiči by neměli tento přípravek užívat. Přípravek obsahuje sorbitol, glukózu a sacharózu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Dále obsahuje aspartam, který je zdrojem fenylalaninu.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
230750
SÚKL název
TRAVEL GUM 20MG GUM MND 10
Farmakoterapeutická skupina
antiemetika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je dimenhydrinatum 20 mg v 1 perorální gumě.

Pomocnými látkami jsou: Dihydrogenfosforečnan draselný, upravený montánní vosk, povidon 25, dihydrát sodné soli sacharinu, aspartam, methakrylátový kopolymer typ E, methakrylátový kopolymer typ B, methakrylátový kopolymer typ S, roztok methakrylátového kopolymeru S 12,5 %, oxid titaničitý, tekutá glukosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, levomenthol, bílý vosk, makrogol 6000, magnesium-stearát, oxid hořečnatý, aroma máty peprné, dextrin, čípkový základ E 85, uhličitan vápenatý, glukosa, mastek, sorbitol, sacharóza, žvýkačková masa.

Charakteristika

Forma Žvýkačky
Věk od (v letech) 15

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50121862