Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Enterol 250 mg 10 tobolek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
188,00 Kč 188,00 Kč/ks

Značka: Enterol

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva a podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva.

Dávkování

Děti do 4 let (včetně kojenců): 1-2 tobolky denně. Dětem do 4 let je možno přípravek podávat pouze po poradě s lékařem. Děti od 4 let, dospívající a dospělí: 1-2 tobolky jednou nebo 2krát denně (ráno a večer).

  • Tobolky polykejte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
  • Pokud podáváte přípravek ve formě tobolek dětem do 3 let nebo pacientům, kteří mají problémy s polykáním, tobolku otevřete a její obsah smíchejte se sladkým nápojem, potravou, nebo nasypte do kojenecké láhve. Přípravek Enterol obsahuje živé mikroorganismy, nemíchejte jej proto s velmi studeným nebo velmi teplým nápojem či potravou!

Upozornění

Přípravek Enterol tobolky obsahuje laktosu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 dny. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
10502
SÚKL název
ENTEROL 250MG CPS DUR 10
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivá látka: Saccharomyces boulardii CNCM I-745 siccatus 250 mg v jedné tobolce (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk). Pomocné látky: monohydrát laktosy, magnesium-stearát, želatina, oxid titaničitý.

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50005733