0
K pokladně

Enditril 10 tvrdých tobolek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
230,00 Kč 230,00 Kč/ks

Značka: Enditril

Medicínský certifikát
Popis produktu

Enditril je léčivý přípravek užívaný k léčbě příznaků akutního průjmu v případech, kdy není možné léčit vlastní příčinu onemocnění. Je vhodný také jako doplňková léčba v případech, kdy léčba příčiny je možná. Přípravek snižuje nadměrné propouštění tekutin do střeva, omezuje tak ztrátu vody a solí. Mohou ho užívat dospělí.

Dávkování

Doporučená dávka pro dospělé je 1 tobolka 3x denně, nejlépe před hlavními jídly. První den užijte jednu další tobolku s první dávkou bez ohledu na denní dobu. První den celková denní dávka nemá přesáhnout 4 tobolky. V následujících dnech celková denní dávka nemá přesáhnout 3 tobolky. Pokud se nebudete cítit lépe do 2 dnů, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. Přípravek užívejte tak dlouho, dokud nebudete mít dvě normální stolice. Délka léčby by neměla přesáhnout 3 dny. Při průjmu je důležité pečovat o dostatečnou náhradu ztrát vody a solí, nejlépe perorálním rehydratačním roztokem.

Upozornění

Enditril obsahuje laktózu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
254173
SÚKL název
ENDITRIL 100MG CPS DUR 10
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je racecadotrilum 100 mg v jedné tobolce.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, předbobtnalý škrob (z kukuřice), magnesium-stearát (rostlinného původu) a koloidní bezvodý oxid křemičitý. Obal tobolky obsahuje želatinu (hovězího původu), žlutý oxid železitý (E 172) a oxid titaničitý (E 171).

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135054