0
K pokladně

Enterol 10 sáčků

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
198,00 Kč 198,00 Kč/ks

Značka: Enterol

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek Enterol obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardii. který vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Enterol je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. určeno pro dospělé a děti od 3 let.

Dávkování

Děti od 3 do 4 let: 1-2 sáčky denně. Dětem do 4 let je možno přípravek podávat pouze po poradě s lékařem. Děti od 4 let, dospívající a dospělí: 1-2 sáčky jednou nebo dvakrát denně (ráno a večer). Obsah sáčku smíchejte s vodou, jinou tekutinou nebo potravou. Přípravek Enterol obsahuje živé mikroorganismy, nemíchejte jej proto s velmi studeným nebo velmi teplým nápojem či potravou! Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 dny.

Upozornění

Přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi obsahuje laktosu a fruktosu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
10504
SÚKL název
ENTEROL 250MG POR PLV SUS 10
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivá látka: Saccharomyces boulardii CNCM I-745 siccatus 250 mg v jednom sáčku s práškem (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk). Pomocné látky: monohydrát laktosy, fruktosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, ovocné aroma.

Charakteristika

Forma Sáčky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50036410