0
K pokladně

HIDRASEC 100 mg 10 tvrdých tobolek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
240,00 Kč 240,00 Kč/ks

Značka: HIDRASEC

Medicínský certifikát
Popis produktu

Hidrasec tvrdé tobolky 100mg je léčivo připravek určený k léčbě průjmu. Hidrasec je určen k léčbě příznaků akutního (náhle vzniklého) průjmu u dospělých v případech, kdy nemůže být léčena příčina průjmu.

Dávkování

Obvyklá dávka pro dospělé je 1 tobolka 3x denně, nejlépe před hlavními jídly. Zapijte sklenicí vody. Pokud se nebudete cítit lépe do 2 dnů, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. Přípravek užívejte tak dlouho, dokud nebudete mít dvě normální stolice. Léčba by ale neměla přesáhnout 7 dní. Při průjmu je důležité pečovat o dostatečnou náhradu ztrát vody a solí, nejlépe perorálním rehydratačním roztokem.

Upozornění

Hidrasec obsahuje laktosu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
192699
SÚKL název
HIDRASEC 100MG CPS DUR 10
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je racecadotrilum 100 mg v jedné tobolce.

Dalšími složkami jsou monohydrát laktosy, předbobtnalý kukuřičný škrob, magnesium-stearát a koloidní bezvodý oxid křemičitý. Tobolka obsahuje želatinu, žlutý oxid železitý (E 172) a oxid titaničitý (E 171).

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50075315