Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Authentic Hovězí svíčková steak

cca 290 g
Běžná cena
266,77 Kč 919,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Narozeno:
Česká republika
Chov/Vykrmeno:
Česká republika
Poraženo:
Česká republika
Bouráno:
Česká republika
Popis produktu

Vybraný kousek, na kterém si pochutnají i ti nejvybíravější

Pravá svíčková snad ani není maso – to je zážitek! Tento lahodný kousek ze zadní části skotu je velmi kvalitní, křehký a šťavnatý zároveň. Celý sval svým kónickým tvarem připomíná svíčku. My vám z její střední části připravili luxusní steaky. A garantujeme, že až je z rozpáleného grilu budete servírovat, tak se na talíři už rozhodně neohřejí.


České maso Authentic od Brejchy: řeznická kvalita, která myslí na přírodu

Máte rádi maso hezky česky? Rozmazlete chuťové pohárky hovězím a vepřovým, které zpracovala legendární rodinná firma Petra Brejchy. Na začátku jeho příběhu bylo nadšení pro řemeslo a podporu regionálních farmářů. Maso proto vozí pouze z ověřených českých chovů, max. ze vzdálenosti 100 km.

Dnes provozuje jeden ze tří největších provozů na zpracování hovězího v ČR, který operuje dle zásad wellfare. Zvířata tu před porážkou mají dvojnásobnou velikost stájí než stanovuje wellfare se systémem jednosměrného nahánění.

Brejchovy priority? Nejpřísnější hygienické standardy s minimálním dopadem na životní prostředí. Recyklují zbytkové teplo pro další využití, s pomocí unikátních technologií společnosti Ecolab šetří teplou vodu a navíc kladou důraz na zpracování všech produktů výroby – namísto vyhazování zbytků je předávají k využití v sektoru krmiva pro mazlíčky.

 

 

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0-4°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 7 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hovězí maso.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1056146