Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Authentic Pšeničná mouka hladká

1 kg
Akční cena 22,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
29,90 Kč 29,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Základní surovina, která nesmí chybět ve spíži žádnému (i příležitostnému) domácímu pekaři.

Takřka na všechno! Pšeničná hladká mouka má opravdu všestranné využití. Je vhodná pro slané i sladké pečení, obalování řízků nebo zahušťování omáček. Neobejdou se bez ní piškotová a kynutá těsta, palačinky, lívance, vafle, dorty, cukroví či muffiny. Snadno se kombinuje s ostatními typy pšeničných i nepšeničných mouk.

"Staňte se mistrem pečení a přečtěte si, které druhy mouk jsou na co nejvhodnější. Přečtěte si více na našem blogu ZDE.

Inspiraci na pečení naleznete ZDE

Benefity

Díky kvalitním zrnům a nejmodernější zpracovací technologii má mouka vysoký obsah přirozeně se vyskytující bílkoviny (lepku), což má za výsledek vyšší pojivost – vlastnost, kterou jistě ocení všichni domácí pekaři a pekařky.

O pšenici

Tato zdánlivě obyčejná surovina je jedna z nejstarších, které v kuchyni používáme. Pochází z Asie, první zmínky o pšenici se našly na území dnešního Íránu. U nás se objevila okolo roku 5000 př. n. l. Oblibě se jí dostalo díky snadné skladovatelnosti, dlouhé trvanlivosti a poměrně vysoké výživové hodnotě.

 

Mlýn Perner – místo, kde se pojí tradice a špičkové moderní technologie

Historie Mlýnu Perner se datuje už od roku 1420, jejich mlecí zařízení však rozhodně nepatří do starého železa. Od revoluce, kdy se mlýn vrátil do vlastnictví rodiny Pernerových, z něj dokázali vybudovat jeden z největších mlýnů v Česku disponující těmi nejmodernějšími mlýnskými technologiemi.

„Kvalita je naší prioritou“

Kvalita se u Pernerů nebere na lehkou váhu. V mlýně mají vlastní laboratoř na kontrolu kvality, kterou využívají při každém kroku výroby mouky, od vstupu obilovin do mlýna až po finální kontrolu před expedicí na balící linku. 

Dobré zrno je základ

Obiloviny v Mlýně Perner odebírají pouze od prověřených českých zemědělců a družstev. Kvalitu zrn si před uzavřením smlouvy nejdřív pečlivě ověřují v jejich vlastní laboratoři.

Unikátní mlecí technologie

Nejnovější technologický přírůstek do rodiny mlecích zařízení dokáže namlít tu nejjemnější mouku, a to i z mouky celozrnné. Výsledný produkt je pak granulací srovnatelný s moukou hladkou a vyniká lepšími pečícími vlastnostmi i vyššímu nutričními hodnotami.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Návod k přípravě
Určeno k tepelné úpravě.
Skladovací podmínky
Skladujte v při teplotě 5-25 °C, při relativní vlhkosti vzduchu maximálně 65%.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 347 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 347 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná hladká mouka 100%

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1465 kJ
Energetická hodnota 346 kcal
Tuky 1.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 67.5 g
Z toho cukry 1 g
Vláknina 3.2 g
Bílkoviny 14.8 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054555