0
K pokladně

Milka Čokoláda Triple caramel

90 g
Akční cena 33,90 Kč
od 3 ks
36,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
44,90 Kč 498,89 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Německo
Popis produktu

Křupavé mandlovo-karamelové kousky (3%) v mléčné čokoládě z alpského mléka s mléčnou náplní s karamelovou příchutí (12%) a tekutou karamelovou náplní (8,5%).
 

Zajímavost

Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. 

Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.
 

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

Skladovací podmínky
skladujte v suchu
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., KAROLINSKÁ 661, PRAHA 8, KARLÍN, 186 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Cukr,Kakaové máslo,Sušené odstředěné mléko,Kakaová hmota,Sušená syrovátka (z mléka),Palmový tuk,Glukózový sirup,Mléčný tuk,Slazené zahuštěné odstředěné mléko,Emulgátory (sójový lecitin, slunečnicový lecitin),Zvlhčující látka (glycerol),Sirup z invertního cukru,Karamelizovaný cukrový sirup,Lískooříšková pasta,Jádra mandlí (0,1%),Jedlá sůl,Aromata,Částečně demineralizovaná syrovátka (z mléka),Sušené odstředěné mléko v mléčné náplni: 7%,V mléčné čokoládě z alpského mléka obsah kakaové sušiny nejméně 30%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2204 kJ
Energetická hodnota 527 kcal
Tuky 30 g
Sacharidy 58 g
Z toho cukry 57 g
Vláknina 1.4 g
Bílkoviny 5.4 g
Sůl 0.44 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032156