0
K pokladně

Milka Čokoláda Mmmax Bubbly Caramel

250 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
134,90 Kč 539,60 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Tabulka nejjemnější čokolády Milka z alpského mléka v unikátním spojení s karamelem v porézní mléčné čokoládě.

ČOKOLÁDA MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 10-20°C.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., KAROLINSKÁ 661, PRAHA 8, KARLÍN, 186 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, glukózový sirup, sušené odstředěné MLÉKO, sušená syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ tuk, palmový tuk, slazené kondenzované odstředěné MLÉKO (odstředěné MLÉKO, cukr), zvhlčující látka (glycerol), sirup z invertního cukru, emulgátory (SÓJOVÉ lecitiny, E476), sirup z karamelizovaného cukru, LÍSKOOŘÍŠKOVÁ pasta, jedlá sůl, aroma.MŮŽE OBSAHOVAT JINÉ OŘECHY A PŠENICI.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2110 kJ
Energetická hodnota 504 kcal
Tuky 26 g
Sacharidy 61 g
Z toho cukry 59 g
Vláknina 1.5 g
Bílkoviny 5.4 g
Sůl 0.46 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032160