0
K pokladně

Milka Čokoláda Jahodová mléčná

100 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
49,90 Kč 499,00 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Německo
Popis produktu

Mléčná čokoláda z alpského mléka s krémovou náplní s jahodovou příchutí.

ZAJÍMAVOST

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu.

Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic, s. r. o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 – Karlín, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 273 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 273 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, palmový tuk, sušená syrovátka (z mléka), kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, mléčný tuk, emulgátor (sójové lecitiny), dextróza, aromata, lískooříšková pasta, jahodový prášek (0,2%), maltodextrin, kyselina (kyselina citronová). Může obsahovat jiné ořechy a pšenici.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2337 kJ
Energetická hodnota 560 kcal
Tuky 35 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 20 g
Sacharidy 57 g
Z toho cukry 56 g
Vláknina 1.2 g
Bílkoviny 4 g
Sůl 0.23 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1053595