Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Milka Čokoláda Mmmax Strawberry Cheesecake mléčná

300 g
Akční cena 89,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
129,90 Kč 433,00 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Rakousko
Dárek | Košík.cz

Milka espresso hrníček - dárek Nakupte alespoň 2 ks označeného produktu Milka a získáte hrneček jako dárek. Maximálně jeden dárek do nákupu.

Popis produktu

Tabulka nejjemnější čokolády Milka z alpského mléka v unikátním spojení s oblíbenou příchutí jahodového Cheesecake v mléčné čokoládě.

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 10-20°C.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o. Praha 8, Karlín, Karolinská 661/4, PSČ 18600
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 230 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 223 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, palmový tuk, PŠENIČNÁ mouka, sušené odstředěné MLÉKO, kakaové máslo, glukózový sirup, kakaová hmota, sušená syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ tuk, jahodová dřeň (1,5%), sušený TVAROH (1%), zvhlčující látka (glycerol), aromata, emulgátor (SÓJOVÉ lecitiny), koncentrát citronové šťávy, sušený jogurt z odstředěného MLÉKA, LÍSKOOŘÍŠKOVÁ pasta, koncentrát šťávy černého rybízu, jedlá sůl, kypřicí látky (E500, E503). MŮŽE OBSAHOVAT JINÉ OŘECHY A VEJCE.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2219 kJ
Energetická hodnota 531 kcal
Tuky 30 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 17 g
Sacharidy 60 g
Z toho cukry 49 g
Vláknina 1.2 g
Bílkoviny 4.9 g
Sůl 0.36 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1065370