0
K pokladně

Milka Čokoláda Mmmax Triolade bílá, hořká a mléčná

280 g
Akční cena 87,90 Kč
od 3 ks
101,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
129,90 Kč 463,93 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Mléčná čokoláda z alpského mléka (33 %), bílá čokoláda (42 %) a tmavá mléčná čokoláda z alpského mléka (25 %).

V tmavé mléčné čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 45 %.

MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8-Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka (z mléka), mléčný tuk, emulgátor (sójové lecitiny), lískooříšková pasta, aromata. V mléčné čokoládě z alpského mléka obsah kakaové sušiny nejméně 33 %. V tmavé mléčné čokoládě z alpského mléka obsah kakaové sušiny nejméně 45 %. Může obsahovat jiné ořechy a pšenici.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2300 kJ
Energetická hodnota 551 kcal
Tuky 33 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 20 g
Sacharidy 56 g
Z toho cukry 55 g
Vláknina 2.1 g
Bílkoviny 5.6 g
Sůl 0.24 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002032