0
K pokladně

Milka Čokoláda Oreo mléčná čokoláda a sušenky

100 g
Běžná cena
44,90 Kč 449,00 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Německo
Popis produktu

Vychutnejte si chvíle s lahodnou a jemnou mléčnou čokoládou z alpského mléka s kousky sušenek Oreo.

MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu a suchu.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic, s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 Karlín
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 194 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 190 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, rostlinné tuky (palmový, palmojádrový), sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, pšeničná mouka, kakaová hmota, sušená syrovátka (z mléka), mléčný tuk, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (0,7 %), emulgátor (sójové lecitiny), glukózo-fruktózový sirup, pšeničný škrob, lískooříšková pasta, kypřicí látky (E503, E501, E500), jedlá sůl, aromata, regulátor kyselosti (E524). Sušené odstředěné mléko v mléčné krémové náplni: 7 %. Může obsahovat jiné ořechy.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2350 kJ
Energetická hodnota 564 kcal
Tuky 35 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 20 g
Sacharidy 56 g
Z toho cukry 49 g
Vláknina 1.6 g
Bílkoviny 4.8 g
Sůl 0.33 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002153