0
K pokladně

Milka Čokoláda Mléčná z alpského mléka s jogurtovou náplní

100 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
49,90 Kč 499,00 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Německo
Popis produktu

MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 10-20°C.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o. Praha 8, Karlín, Karolinská 661/4, PSČ 18600
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 258 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 230 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, palmový tuk, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odstředěné MLÉKO, sušená syrovátka (z MLÉKA), sušený jogurt z odstředěného MLÉKA 2,5%, MLÉČNÝ tuk, emulgátor (SÓJOVÉ lecitiny), LÍSKOOŘÍŠKOVÁ pasta, kyselina (kyselina citronová), aromata.MŮŽE OBSAHOVAT JINÉ OŘECHY A PŠENICI.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2387 kJ
Energetická hodnota 573 kcal
Tuky 37 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 21 g
Sacharidy 56 g
Z toho cukry 55 g
Vláknina 1.1 g
Bílkoviny 4.4 g
Sůl 0.18 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1065371