0
K pokladně

Vodňanské Kuře Junior salám kuřecí

400 g
Akční cena 26,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
39,90 Kč 99,75 Kč/kg

Značka: Vodňanské Kuře

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kuřecí junior je vhodnou variantou v rámci studené kuchyně. Na chleba s máslem, rohlík, nebo na chlebíček.

O výrobci

Pod heslem: „Vždy čerstvé, vždy chutné!" přinášíme na trh produkty té nejvyšší kvality.

Jsme obchodní společnost Vodňanská drůbež, a.s., největší český zpracovatel a dodavatel drůbežího masa v České republice! Ve třech zpracovatelských závodech zpracováváme na moderně vybavených porážkách jateční drůbež, drůbeží výrobky a jsme jediným českým zpracovatelem kachního masa u nás. Zpracovatelské závody a distribuční centra se nacházejí ve Vodňanech, Modřicích, Mirovicích a distribuční centrum ve Skořenicích.

Všechny provozovny splňují přísné veterinárně – hygienické normy ČR a EU a splňují všechna kritéria pro export do 3. zemí. Zpracovává se zde přísně veterinárně kontrolovaná drůbež pouze z českých uzavřených chovů. K výkrmu této drůbeže se používají krmné směsi vyrobené ze surovin nakoupených, ošetřených a uskladněných dle platných ISO norem.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 až +5 °C.
Název a adresa výrobce
Vodňanská drůbež, a.s., RADOMILICKÁ 886, VODŇANY II, VODŇANY, 389 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kuřecí maso strojně oddělené 68 %, voda, kuřecí kůže, bramborový škrob, jedlá sůl, konzervant dusitan sodný, stabilizátor trifosforečnany, sušená zelenina, dextróza, antioxidant kyselina L-askorbová, aroma, extrakty koření.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 860 kJ
Energetická hodnota 205 kcal
Tuky 17 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.7 g
Sacharidy 1.6 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 2.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024366