0
K pokladně

Ponnath Žampionový salám

100 g
Běžná cena
31,90 Kč 319,00 Kč/kg

Značka: Ponnath

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Žampionový salám. Pochoutka na každý stůl.

Špičková kvalita od řeznických mistrů Ponnath.

O výrobci

Společnost Ponnath Řezničtí Mistři provozuje rodina s třistaletou řeznickou tradicí, což z ní dělá jednoho z nejdéle fungujících výrobců uzenin v celém Německu. Majitel Michael Ponnath dodnes ctí tradiční postupy při zpracování řeznických výrobků, přičemž je kombinuje s nejmodernějšími technologiemi a zodpovědným přístupem zaměstnanců k práci. Společnost neustále vyvíjí své recepty a přichází s novými uzenářskými specialitami nevšedních chutí, aby uspokojila vysoké nároky spotřebitelů. Jeden z jejích závodů se nachází i v České republice v Sušicích.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 1-5°C.
Název a adresa výrobce
Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s. r. o., Pražská 117, 342 01 Sušice, CZ 133
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 9 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 8 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 65 %, žampiony 16 %, pitná voda, jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný), amaranth, stabilizátor: difosforečnany, koření, antioxidanty: kyselina l-askorbová, askorban sodný, dextróza, extrakty koření, konzervant: dusitan sodný. Maximální obsah tuku 30 %, baleno v ochranné atmosféře.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 856 kJ
Energetická hodnota 207 kcal
Tuky 18.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 7.6 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.3 g
Bílkoviny 9.8 g
Sůl 2.25 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001924