0
K pokladně

Chodura Debrecínská pečeně plátky

100 g
Akční cena 26,90 Kč
od 4 ks
33,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
41,90 Kč 419,00 Kč/kg

Značka: Chodura

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Debrecínská pečeně. Tradiční specialita z výběrové vepřové pečeně.

Baleno v ochranné atmosféře.

O značce

Značka Chodura je symbolem uzenářského mistrovství a smyslu pro kvalitu. Jejím posláním je přinášet zákazníkům originální speciality výjimečných kvalit pro skutečné gurmánské zážitky. Tak, jako tomu bylo již téměř před sto lety. V současnosti společnost Beskydské uzeniny zaujímá významné místo mezi středně velkými zpracovateli masa a výrobci masných výrobků v ČR. Hlavním sídlem společnosti je Frýdek-Místek, kde se nachází výrobní závod společně s administrativním zázemím. Moderní logistické centrum, ze kterého jsou výrobky distribuovány zákazníkům, se nahází v nedalekých Fryčovicích.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 °C až +7 °C.
Název a adresa výrobce
Beskydské uzeniny, a.s., Frýdek-Místek 73801, Příborská 520
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso (min. 70%), pitná voda, jedlá sůl (max.3%), modifikovaný škrob, koření, extrakty koření, stabilizátory (difosforečnany a trifosforečnany), antioxidant (erythorban sodný), zahušťovadla (guma euchema), konzervant (dusitan sodný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 470 kJ
Tuky 5.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.25 g
Sacharidy 2.8 g
Z toho cukry 0.9 g
Bílkoviny 14 g
Sůl 2.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009528