0
K pokladně

Aviko Super dlouhé hranolky

600 g
Běžná cena
74,90 Kč 124,83 Kč/kg

Značka: Aviko

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Dlouhé a tenké hranolky, dobře známé z mezinárodních fastfoodových řetězců a oblíbené zejména mezi nejmladšími zákazníky. Díky svému tvaru jsou dokonale křupavé zvenku a měkké i voňavé uvnitř.

Tip na přípravu

Nejčastěji se servírují jako pochoutka se solí, kečupem nebo různými omáčkami. S trochou fantazie z nich můžete vykouzlit zajímavé pokrmy. Vhodné pro přípravu v troubě.


 

O značce

Společnost Aviko vznikla v roce 1962 a během svého působení se stala jedním ze čtyř největších výrobců bramborových specialit na světě. V roce 2002 se výlučným majitelem značky Aviko stala skupina Royal Cosun. V současné době máme padesátiprocentní podíl na trhu chlazených hranolek. Tohoto výsledku se nám podařilo dosáhnout díky spojení mnohaletých zkušeností, zevrubných znalostí produktů, dokonalé logistice a především díky výjimečnému přístupu k zákazníkům.

Adresa dodavatele
British Food s.r.o., Přerušená 189/4, 160 Praha 6, Sedlec
Skladovací podmínky
-12°C 1 měsíc, -18°C viz datum minimální trvanlivosti v dolní části obalu. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! Skladujte při teplotě -18°C a nebo nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

brambory, slunečnicový olej

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 696 kJ
Energetická hodnota 166 kcal
Tuky 4.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g
Sacharidy 26.4 g
Z toho cukry 0.4 g
Bílkoviny 2.5 g
Sůl 0.05 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1067625